Szkoła pływania Wodzisław Śląski, nauka, kursy, aqua aerobik szkola-swimmer.pl

Główne cele naszej szkoły pływania to popularyzowanie pływania poprzez zabawę, aktywne i kreatywne organizowanie czasu wolnego, doskonalenie technik pływania, a co za tym idzie podnoszenie bezpieczeństwa osób korzystających z dobrodziejstw jakim są sporty wodne, doskonalenie technik sportowych osób planujących studiowanie na Akademiach Wychowania Fizycznego, korekcja wad postawy oraz wzmacnianie garnituru mięśniowo-kostnego dorastającego dziecka.

OVERVIEW

This domain szkola-swimmer.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have researched seventeen pages within the domain szkola-swimmer.pl and found zero websites referencing szkola-swimmer.pl. We have discovered one mass media platforms enjoyed by szkola-swimmer.pl.

SZKOLA-SWIMMER.PL RANKINGS

This domain szkola-swimmer.pl has seen alternating levels of traffic until the end of the year.
Traffic for szkola-swimmer.pl

Traffic ranking (by month) for szkola-swimmer.pl

Traffic ranking by day of the week for szkola-swimmer.pl

WHAT DOES SZKOLA-SWIMMER.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkola-swimmer.pl Mobile Screenshot of szkola-swimmer.pl Tablet Screenshot of szkola-swimmer.pl

SZKOLA-SWIMMER.PL HOST

We discovered that the main root page on szkola-swimmer.pl took eight hundred and ninety-one milliseconds to load. Our parsers could not observe a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
185.5.98.172

I observed that this website is implementing the Apache/2 os.

Szkoła pływania Wodzisław Śląski, nauka, kursy, aqua aerobik szkola-swimmer.pl

DESCRIPTION

CONTENT

This domain szkola-swimmer.pl states the following, "Witamy na stronie AKADEMII SPORTU! Dziecięca Akademia Piłkarska , Galacticos." Our analyzers observed that the website stated " Wszelkie zainteresowane osoby udziałem w zajęciach nauki pływania proszone są o nadesłanie SMS-a z IMIENIEM I NAZWISKIEM." The Website also stated " Oraz DNIEM I GODZINĄ,. Kiedy dany uczestnik chce uczeszczać na zajęcia. Pozwoli to na rezerwację basenu w określonych terminach. Numer telefonu, na który należy wysłać SMS-a - 512-479-588. Nadsyłenie zgłoszeń drogą SMS-ową najpóźniej do dnia 28." The website's header had pływanie as the most important keyword. It was followed by nauka pływania, sporty wodne, and kursy pływackie nauka pływania Wodzisław which isn't as highly ranked as pływanie. The next words the site used was szkoła pływania Wodzisła. pływanie wodzisław was also included but could not be understood by web crawlers.

OTHER DOMAINS

strona główna

Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek wbudowanych lub jest obecnie skonfigurowana tak, aby nie wyświetlać ramek wbudowanych.

Witaj w witrynie Yang Tse, czyli Szkoły Tai Chi Chuan Snake Style rodziny Yang

Strona główna Yang Tse w Paryżu. Yang Sau Chung wykonuje formę Snake Style. Fragment formy Snake Style w wykonaniu Ip Tai Taka. Fragment formy z szablą w wykonaniu Ip Tai Taka. Oferta dla Rad Pedagogicznych i firm.

Szkoła Tańca AM Warszawa

Taniec z Językiem Angielskim w Szkole. Szkoła Podstawowa nr 318, ul. Zajęcia 2 razy w tygodniu, we wtorki i piątki. Opłata za dziecko 120 pln. Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zespół Szkół im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie

W czwartek, 26 czerwca 2015r. , odbyła się wycieczka do Bydgoszczy. DZIEŃ DZIECKA w naszej szkole. Rok 2015 obchodzony jest jako Rok Samorządności. Z tej okazji przygotowaliśmy wystawę fotografii pt. Święto Polskiej Muzyki i Plastyki.